niedziela, 20 września 2015

20.09.2015Green Future Party to spotkanie pasjonatów ekologii i ludzi wyznaczających nowe trendy w lifestylu. Pierwsza impreza tego typu odbyła się 14 września 2015 roku w poznańskim centrum designu Concordia Design i zgromadziła ponad setkę gości ze świata związanego z fryzjerstwem, lokalnych mediów i przedstawicieli blogosfery. Event uświetnił Steven Ko – założyciel najbardziej ekologicznej marki na świecie – O'right.


Spotkanie odbyło się pod hasłem Najbardziej Zielony Szampon na Świecie – Goji Berry i było okazją do uczczenia debiutu organicznych kosmetyków O'right w Wielkopolsce.

Najbardziej oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem jest „Drzewko w butelce”, które znajdziemy m.in. w szamponie Goji Berry, którego premiera miała miejsce tego wieczoru.
Jest on przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Kompozycja organicznych środków myjących i bogatych w przeciwutleniacze jagód goji łagodnie oczyszcza skórę głowy, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia cebulki i strukturę włosów, stanowiąc ich optymalną pielęgnację. Elastyczny kompleks nadaje objętość włosom oraz powoduje, że „odbijają się” od skóry głowy. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się puszyste, mocne i nabierają zdrowego połysku, bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.
Szampony o pojemności 250 ml pakowane są w specjalne, biodegradowalne butelki, w podstawie których znajduje się nasiono akacji. Po zużyciu produktu, wystarczy przepłukać butelkę i zasadzić ją w ziemi. W przeciągu roku, rozkładająca się butelka dostarczy składników odżywczych nasionku i wyrośnie nam piękne drzewo!
Projekt ten jest opatentowany w 3 różnych krajach (Tajwan, Chiny oraz Niemcy). Doceniany wciąż jest przez międzynarodowe kapituły projektantów za ekologiczne podejście. W roku 2013 uzyskał nagrodę Red Dot, zaś w 2014 został ponownie doceniony i uzyskał nagrodę iF Packaging Desing.


Niedługo na blogu zrobię dla Was post odnośnie pielęgnacji włosów i zrecenzuję w szampon.
Będzie to pierwszy z przewidywanych postów tematy beauty i zarazem początek zmian na blogu! 

1 komentarz: