poniedziałek, 10 stycznia 2011

Konkurs BOHOBOCOZ okazji trwającego karnawału marka BOHOBOCO ogłasza konkurs ,,Zrób się na szaro z Bohoboco’’! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przysłać zdjęcia stylizacji utrzymanej w kolorystyce będącej tematem konkursu. Może to być stylizacja w stylu casual lub ekstrawagancka propozycja wieczorowa, która sprawdzi się nie tylko na eleganckim przyjęciu, a także podczas karnawałowej zabawy. Zdjęcia, wraz z krótkim opisem wysyłajcie na adres: konkurs@lamode.info.
W tytule maila : BOHOBOCO.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury konkursy w składzie: Michał Gilbert Lach (BOHOBOCO), Kamil Owczarek (BOHOBOCO) oraz Karolina Kucharska (LAMODE.INFO), wybierze trzy najlepsze stylizacje, które zostaną nagrodzone. Nagrodą w konkursie są 3 pary szarych szpilek ufundowane przez markę BOHOBOCO! Konkurs trwa od 10.01.2011 do 10.02.2010. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 28.02.1011. Redakcja portalu LAMODE.INFO skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody oraz pożądanego rozmiaru szpilek.
2 komentarze:

  1. Szkoda ze nie w czerni ale sprobuje cos z szaroscia;)

    http://subiektywnie1606.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. sama żałuję ,jednakże szary to także ciekawy kolor przez wielu uważany za ponury. można jednak pokazać ,że tak nie jest.

    OdpowiedzUsuń