piątek, 27 sierpnia 2010Postanowione. Będę pisać więcej, o życiu ,o modzie. Przecież moda to dla niektórych całe życie, a gdyby nie istniejący ludzie nie byłoby mody.

Dokładnie rok temu szykowałam się do przeprowadzki do P. , mówiłam sobie, będzie ekstra-  miasto , w końcu nikt nie będzie krytykował tego jak wyglądam, co na siebie ubrałam.
Po miesiącu z przykrością stwierdziłam ,iż jest jeszcze gorzej. Ludzie wprost mówili mi ,że „śmiesznie wyglądam”, ja szłam dalej, aż doszłam do pewnego miejsca ,gdzie czuje się jak w domu. Pewien klub dał mi szczęście i wielu wspaniałych znajomych. To co nas łączy to …sama nie wiem co. Muzyka, czy to moda ,zabawa nią może połączyć ludzi? Czy ja nie mogę obcować ,ze źle ubranymi ludźmi? Moja mama mówi ,że nie . Ja coraz bardziej też się do tego przekonuję, mam zarazem nadzieję ,że tylko dobrze ubranych ludzi będę spotykać na swej drodze. A innych mogę nawracać, Amen . 

2 komentarze:

  1. Jak zobaczyłem tą miniaturkę, jak mi posłałaś na fejsie adres to myślałem, że to rząd wódek hah. Pisz, pisz częściej, będę na bieżąco (powiedział znad wrzesniowego Vogue'a) :***********

    OdpowiedzUsuń
  2. będę pisać ,obiecałam sobie. Vouge'a podeślij jak się znudzi

    OdpowiedzUsuń